Program Ciałorusz

Ciało-rusz
Program

To RUCH dla każdego CIAŁA: drobnego, dużego, tego z siłowni i tego spod koca. Tego, które wygnie się w mostku i tego, które nie może się schylić. Codzienna porcja dająca tlen, endorfiny, dopaminę i energię. I spokój. I harmonię. Zwłaszcza kiedy nie masz czasu, chęci, siły i motywacji!

To program, który stworzyłam, by zmotywować do ruchu każdego. A zwłaszcza Ciebie 🙂 Jeśli samo założenie legginsów przyprawia Cię o dreszcze, a dotarcie na matę wydaje się niemożliwością – ten program jest dla Ciebie.

ODZYSKAJ
energię

Ma być szybko? Trening to często 10-15 minut, a jeśli dobrze ustawisz filtry w wyszukiwarce materiałów, to i 5 (pięć!).

Chcesz ćwiczyć nie ruszając się z łóżka? Proszę. Chcesz spokojnie porozciągać się na macie? Nie ma sprawy. Potrzebujesz werwy do działania? Chcesz poczuć wyrzut endorfin? Tylko ustaw filtr.

A kiedy już poczujesz, że ruch jest fajny – będziesz gotowa na dalszą drogę.

POPRAW NASTRÓJ
uwolnij napięcia

Twoim celem jest poprawa sylwetki, elastyczności, mobilności, zyskanie energii, a może relaks i oczyszczenie głowy? Joga Ciałorusz odpowiada na wszystkie te potrzeby. Nie skupia się na konkretnych grupach mięśniowych, ale zajmuje się ciałem kompleksowo.

Zanim cokolwiek zadzieje się w Tobie, ważne, byś zmobilizowała się i… ruszyła. A potem złapała rytm i ćwiczyła regularnie. Równie istotne jest czerpanie przyjemności z ruchu oraz satysfakcja z widocznych i odczuwalnych efektów – to dzięki nim będziesz chętnie wracać na kolejne zajęcia.

Dostęp do grupy
na Facebooku

Bijącym sercem Jogi Twarzy jest zamknięta grupa na Facebooku. To tam pojawiają się codziennie nowe treści, tam ogłaszane są wyzwania, tam wspieramy się w naszych codziennych działaniach. Jest też coś dla zabieganych i minimalistów, czyli Face Support w aplikacji Messenger.

Co znajdziesz w grupie?

Twoja twarz będzie wyglądać na młodszą.

Ujędrnisz skórę, zredukujesz zmarszczki twarzy i szyi.

Wymodelujesz owal twarzy, zredukujesz drugi podbródek

Rozluźnisz mięśnie i zlikwidujesz napięcia twarzy.

Podniesiesz powieki, dzięki czemu oko wyda się większe i twarz złagodnieje

Wyzwolisz produkcję dwóch hormonów szczęścia: endorfin i serotoniny, dzięki którym po chwili zauważysz efekt promienniejszej buzi

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, bądź pytania skorzystaj z formularza kontaktowe i napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania 🙂

Scroll to Top

Lekcja została usunięta z ulubionych

Lekcja została dodana do ulubionych